Vážená respondentko, vážený respondente,

Světová zdravotnická organizace, Univerzita v Heidelbergu a Klinika adiktologie, 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze vyvíjejí prototyp mobilní aplikace pro interaktivní hodnocení spotřeby alkoholu. Tato mobilní aplikace pomůže přesněji kvantifikovat spotřebu alkoholu a identifikovat nebezpečné a škodlivé vzorce užívání v České republice. Pro vytvoření prvního prototypu aplikace musí náš výzkumný tým identifikovat alkoholické nápoje, nádoby a obaly, které jsou nejčastěji používané. Z tohoto důvodu Vás prosíme o účast v tomto šetření.  V průzkumu budete požádáni, abyste ohodnotili alkoholické nápoje a nádoby a obaly na pití podle svých spotřebitelských preferencí.

Účast v průzkumu je zcela dobrovolná a trvá přibližně 20 minut. Během vyplňování dotazníku se můžete kdykoli rozhodnout, že se průzkumu nezúčastníte, nebo svou účast odvolat. Údaje shromážděné pro účely studie budou použity pouze pro vědecké účely a budou k nim mít přístup pouze členové výzkumného týmu.  Chtěli bychom zdůraznit, že neshromažďujeme žádné informace, které by Vás mohly osobně identifikovat, například vaše jméno. Vaše údaje zůstanou přísně důvěrné.

Pokud máte jakékoliv dotazy k této studii můžete se obrátit na osobu odpovědnou za tento výzkum v České republice, PhDr. Miroslava Bartáka, Ph.D. z Kliniky adiktologie 1. LF UK a VFN v Praze na adrese: miroslav.bartak@lf1.cuni.cz, telefon: 224 968 272

Dotazníkového šetření se můžete zúčastnit zde

Děkujeme Vám za účast v tomto šetření.

Kategorie: AKTUALITY

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *